HakkımızdaVİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Eğitim Labs, Türkiye’nin başarı yüzdesi en yüksek seviyede olan online bir dil kursudur. Eğitim ve öğretim sektöründe fırsat eşitliğini savunan vizyon ve misyonuyla yabancı dil eğitim ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, kurum çalışanlarının güçlü iletişimi ve kurumsal eğitim ilkeleri sayesinde gramer ezberletmeden doğrudan konuşma pratiği yapılarak İngilizce dilini aktif öğrenimi mümkün kılmaktadır.

İş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış olan programlar, coğrafi ve fiziksel zorlukları ortadan kaldıran eğitim sistemi, öğretimi çok daha ekonomik hale getiren olanaklar ile tamamen öğrenci odaklı yaklaşımıyla Eğitim Labs ülkemizin en büyük online eğitim platformu olmayı başarmıştır. Her biri alanında deneyimli ve uzman eğitim danışmanlarının öğrencilere dil öğretim süreci boyunca rehberlik ettiği tam donanımlı ve kaliteli online dil kursu, kurulduğu günden bu yana yenilikçi eğitim düsturu ile sektöre damgasını vurmayı başarmıştır. Katılımcı ve takım çalışmasına büyük bir önem veren kurumumuz, disiplinler arası bir eğitim altyapısına sahip olmakla birlikte yenilikçi sistemiyle de özgün bilginin yaratılmasına katkı sunmaktadır. Yüksek kalite standartlarında, üst düzey online eğitim olanağı sunan dil kursumuz, kursiyerlerin memnuniyetini üst düzeye çıkarmak adına, üstlendiği tüm sorumluluğu hakkıyla yerine getirmektedir.

 

·Eğitim Labs başarmanızı kolaylaştırır çünkü; eğitim ve öğretim şartlarını sizlerin belirlemesine izin verir.

·Eğitim Labs geleceğinizin şekillenmenizi destekler çünkü; deneyimli ve uzman kadrosunun yanı sıra güçlü ders programı ile de akılda kalıcı bir eğitim sunar.

·Eğitim Labs sizin için ayrıcalıktır çünkü; zaman ve mekândan bağımsız bir çalışma ortamı yaratarak öğrenme sürecini en yalın haliyle sunar.Eğitim Labs’i Diğer Kurumlardan Ayıran Özellikler

Eğitim Labs, ülkemizin en köklü ve kurumsal online eğitim platformlarından biridir. Gerek kalitesi ile gerekse de verilen eğitimin yedi gün yirmi dört saat boyunca ulaşılabilir olmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken kurs, tamamen öğrenci merkezli bir sisteme sahiptir. Bunun yanı sıra eğitimde fırsat eşitliği, fiziksel engeli bulunan öğrenciler için de konforlu bir eğitim olanağı sağlamasıyla bilinen Eğitim Labs, geleneksel eğitim sürecine dahil olmayanlar için ideal olmakla birlikte olası tüm coğrafi ve fiziksel engelleri ortadan kaldırmaktadır. Eğitim Labs’i diğer kurumlardan ayıran özellikler arasında