İptal & İade Koşulları

Aldığınız her ürün, Güloğlu Özel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (Özel Güloğlu Uzaktan Öğretim Kursu) garantisi altındadır.

 

Almış olduğunuz üründen memnun kalmazsanız (15) günlük süre içerisinde info@egitimlabs.com adresine e-posta gönderiniz.

Müşterinin internet bağlantısındaki zayıflık, bilgisayar, tablet ya da cep telefonundaki bir sorun kaynaklı ürün iadesi kabul edilmez.  

Hediye olarak gönderilen ders materyallerinin iadesi kabul edilmez.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Sistemdeki telefon numarası ve mail adresi belgelendiği takdirde değiştirilir. Aksi durumda değiştirilmez.

Canlı derslerde derslerin huzurunu kaçırmaya yönelik söylemler tespit edildiğinde müşterinin öğrenci statüsü kurumumuz tarafından iptal edilir ve müşterinin geriye kalan iadesi yapılır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İade süreci, tarafımıza uygulanan banka komisyonu (uyguladığınız taksit sayısına göre değişkenlik gösterir), varsa yayın ücreti ve toplam katıldığınız ders sayısının ücreti hesaplanır ve ödediğiniz toplam rakamdan düşülerek gerçekleşir.  

Ürünü iptal ettiğiniz takdirde öğrenci statüsünüz düşer ve öğrencilerimizin yararlandığı indirimlerden kampanyalardan yararlanamazsınız.

Kredi Kartı veya Banka Kartı iadeleri 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı veya banka kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli işlemlerinizden doğan vade farkı kesintilerinden kurumumuz sorumlu değildir.